جهت باز شدن منوی اصلی و جستجو اینجا کلیک کنید.
  • 01152324777
  • 09136070777

 

یکی از فعالیت های اصلی گروه مشاور املاک ما در زمینه احداث ساختمان های مسکونی، تجاری، ویلا، آپارتمان و ساخت انواع ملک با کیفیت فوق العاده بالا از لحاظ ایمنی و کاربری با توجه به موقعیت ساختمان می باشد .

 


این مشاور املاک در خصوص طراحی و اجرای پروژه‌های مسکونی، اداری و تجاری در زمین شما، در قالب مشارکت در ساخت اعلام آمادگی می‌نماید.

 

دغدغه این مشاور املاک نه تنها برآوردن انتظارات و رضایت مندی شرکا در سطح بالاست، بلکه حفظ حسن شهرت و نام تجاری مورد اعتمادی است که بعنوان تضمین کیفیت خدمات عرضه شده ارائه می‌دهد.

 

طبق تجارب موفقی که تا کنون در زمینه مشارکت در ساخت داشته تلاش نموده که همواره عرضه کننده راه حل‌های جامع و فراگیر برای اجرای بدون نقص پروژه‌های خود و ارائه کننده خدمات مدیریت پروژه برای هر کار مشارکتی با شرکای خویش باشد.

 

این گروه در پروژه‌های خود به طراحی و ارائه کم‌نظیرترین و با کیفیت‌ترین طرح‌های اجرایی با استفاده از بهترین و جدیدترین مصالح اقدام نموده که مورد رضایت کارفرمایان محترم نیز قرار گرفته است.

 

طبق برنامه‌ریزی‌های میان مدت و بلند مدت، این گروه امیدوار است که با یاری خدا در آینده‌ای نزدیک تبدیل به برند برتر و مرجع و الگوی بازار در ارائه خدمات حرفه‌ای مهندسی بازار زمین و مسکن شود.

 

 

 

 

 

جهت اعلام آمادگی مشارکت در ساخت با شماره های مندرج در وب سایت تماس بگیرید

 

 

 

 

جستجوی املاک

قیمت (تومان):
-
مساحت (متر):
-
جستجوی پیشرفته
استاندارد

معرفی اجمالی

هدف از طراحی سامانه تحت وب، ارائه خدمات مشاوره ای و فروش املاک و مستغلات شهرهای شمالی کشور می باشد.

با این سامانه در هر کجای ایران و جهان فقط با چند کلیک، میتوان املاک و مستغلات آماده معامله را در انواع مختلف و در متراژهای متعدد و با امکانات متنوع ثبت نمود.

در این سامانه، متقاضیان املاک و مستغلات، می توانند با جستجو در میان انبوهی از اطلاعات املاک ثبت شده، ملک مورد نظر خود را پرس و جو، شناسایی و سفارش دهند.

تماس با ما

  • آدرس: استان مازندران ؛ نوشهر ؛ خیابان شهید عمادالدین کریمی ؛ الجواد ؛ جنب بستنی نعمت ؛ املاک و مسکن هفت آسمان
  • تلفن همراه: 09137060777
  • تلفن ثابت: 01152324777
  • فکس: 01152325777
  • تلگرام: 09207273626