جهت باز شدن منوی اصلی و جستجو اینجا کلیک کنید.
  • 01152324777
  • 09136070777

 

مشاوره رایگان در زمینه خرید و فروش املاک توسط کارشناسان مجرب ما

 

بهترین روش برای خریدار جهت خرید خانه ابتدا مراجعه به یکی از اژانس های مسکن معتبر در نزدیکی و یا محدوده منطقه می باشد و سپس گرفتن مشاوره صحیح و صادقانه و اعلام خواسته های منطقی و سلیقه ای می باشد.

 

سپس موارد متنوع را بازدید کرده و بعد از کارشناسی مشاور مربوطه وسپس انتخاب محل مورد نظر قرارجلسه معامله از طرف مشاور مسکن تعیین می شود و خریدار می بایست در زمان حضور در جلسه حتما با یک نفر شاهد حضورپیدا نماید و دسته چک یا چک بانکی معادل 30 % قیمت کل معامله و همراه داشتن کارت شناسایی معتبر و کارت ملی و کارت پایان خدمت برای اقایان الزامی می باشد.

 

فروش ملک:

فروشنده یا مالک بعد ازاعلام جهت فروش ملک خود پیشنهاد می گردد از مشاورین املاکی که صادق و متخصص در این زمینه می باشند کمک گرفته و پس از کارشناسی ملک ایشان و قیمت گذاری دقیق منتظر مشتری از جانب اژانس شوند.

 

مشاور مذکور بعد ازتایید مشتری و نیز انتخاب مشتری جهت خرید ملک مذکور قرارجلسه را تعیین و طرفین ملزم به حضور در جلسه می باشند و فروشنده حتما با یک نفر شاهد در جلسه حضورپیدا نماید و نیز کلیه اسناد و مدارک ملک یا خانه باید حتما با کارت شناسایی معتبرفروشنده همراه باشد.

 

مشاور حتما مدارک را استعلام و چک خواهد نمود وبعد از انجام بیع نامه از مدیر قرارداد بخواهید تا قبل از امضای قرارداد کلیه مدارک ملک جهت دریافت مفاصه حسابهای شهرداری –دارایی و استعلام از ثبت جهت حضور در دفترخانه نزد مشاوراملاک باقی و مدارک با حضور مالک و نماینده مشاوراملاک قابل وصول میباشد.

 

کلیه مدارک جهت فروش مانند خرید ملک می باشد یعنی شامل دسته چک یا چک بانکی کارت شناسایی معتبر و کارت ملی و کارت پایان خدمت برای اقایان و نیز اسناد و مدارک ملک یا خانه می باشد.

 

 

 

 

جهت مشاوره رایگان با شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمایید.

 

 

 

 

جستجوی املاک

قیمت (تومان):
-
مساحت (متر):
-
جستجوی پیشرفته
استاندارد

معرفی اجمالی

هدف از طراحی سامانه تحت وب، ارائه خدمات مشاوره ای و فروش املاک و مستغلات شهرهای شمالی کشور می باشد.

با این سامانه در هر کجای ایران و جهان فقط با چند کلیک، میتوان املاک و مستغلات آماده معامله را در انواع مختلف و در متراژهای متعدد و با امکانات متنوع ثبت نمود.

در این سامانه، متقاضیان املاک و مستغلات، می توانند با جستجو در میان انبوهی از اطلاعات املاک ثبت شده، ملک مورد نظر خود را پرس و جو، شناسایی و سفارش دهند.

تماس با ما

  • آدرس: استان مازندران ؛ نوشهر ؛ خیابان شهید عمادالدین کریمی ؛ الجواد ؛ جنب بستنی نعمت ؛ املاک و مسکن هفت آسمان
  • تلفن همراه: 09137060777
  • تلفن ثابت: 01152324777
  • فکس: 01152325777
  • تلگرام: 09207273626